Firma Kriosystem Life Sp. z o.o. to prężny zespół kreatywnych i zaangażowanych w swoją pracę ludzi, którzy z pasją rozwijają najnowocześniejsze technologie kriogeniczne.

Manager – Handlowiec

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Stanowisko: Manager – Handlowiec

Branża: Urządzenia dla krioterapii

Obszar Działania: Polska i Europa

Zakres Obowiązków:

  • Organizacja i rozwój sprzedaży
  • Obsługa głównych klientów istniejących oraz pozyskiwanie nowych
  • Negocjowanie i uzgadnianie warunków sprzedaży z pośrednikami/klientami,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji
  • Organizacja modelu współpracy z pośrednikami/klientami
  • Rozpoznanie i penetracja nowych rynków
  • Współpraca z działem marketingu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży min 3 lata produktów zaawansowanych technicznie w obszarze medycyny, spa itp.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego
  • mile widziana znajomość podstaw techniki i mechaniki, kriogeniki
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • odpowiedzialność i sumienność
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B czynne
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • praca w godzinach 08:00-16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy oraz potrzebne narzędzia do pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres office@kriosystemlife.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.