KRIOSAN K jest aparatem zaprojektowanym przez specjalistów kriogeników, przystosowanym do miejscowego nawiewu parami azotu o temperaturze ok. -160°C. Aparat KRIOSAN K otrzymał certyfikat medyczny Jednostki Notyfikowanej TÜV Rheinland na zgodność z normą medyczną PN-EN ISO 13485 oraz został wpisany do Rejestru Wyrobów Medycznych.

Obsługa urządzenia przeprowadzana jest za pomocą przycisków panelu operatorskiego. Aparat cechuje się prostym i szybkim montażem zbiornika oraz elastyczną lekką linią do nadmuchu suchymi parami azotu. Naszym Klientom zapewniamy również profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi technicznej urządzenia oraz bezpiecznego posługiwania się ciekłym azotem, które kończy się wystawieniem certyfikatów potwierdzających odbycie przeszkolenia.

W trakcie procesu projektowania aparatu KRIOSAN K, zwrócono szczególną uwagę na zapewnienie prostej obsługi. Z tego powodu aparat KRIOSAN K wyposażony został w nowoczesną jednostkę sterującą, kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz ergonomiczny panel operatorski, dzięki czemu obsługa urządzenia jest procesem łatwym i intuicyjnym. Duże rozmiary wyświetlacza oraz jego wysoka czytelność ułatwiają wprowadzanie nastaw zabiegu oraz ułatwiają kontrolę przebiegu terapii.

image description
Zastosowanie ...

Aparat KRIOSAN K może być wykorzystywany w wielu dziedzinach medycyny:

  • Reumatologia
  • Ortopedia
  • Neurologia
  • Dermatologia
  • Medycyna sportowa
Dane techniczne ...

Model:

K 30

30 YDS

K 50.

Pojemność zbiornika:

30 l

30 l

50 l

Masa aparatu bez ciekłego azotu:

28 kg

29 kg

33 kg

Masa aparatu z pełnym zbiornikiem:

54 kg

55 kg

73 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.):

60x60x104 cm

60x60x115 cm

60x60x115 cm

Max ilość zabiegów:

ok. 60

ok. 60

ok. 100

Temperatura par azotu na wylocie:

ok. -160°C

Zużycie ciekłego azotu:

0,08 – 0,10 kg/min

Max. zużycie ciekłego azotu na zbieg (ok. 3 min.):

0,3 kg

Płynna regulacja intensywności nawiewu:

od 50% do 100%

Warunki dostawy ...

Dostarczając sprzęt osobiście, przywozimy pełen zbiornik azotu i przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi aparatu KRIOSAN K i posługiwania się ciekłym azotem zakończone wystawieniem certyfikatów przeszkolenia.

Czas realizacji zamówienia do 21 dni od daty złożenia zamówienia.

Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szczegóły dostawy ustalane są indywidualnie z Panią Elżbietą Haladyn: e-mail elzbieta.haladyn@kriosystemlife.com, telefon 601 711 648